Поділитись:

Що відомо про дівчину, яку вбило струмом у ванній у Луцьку

Понеділок, 24 січня 2022, 10:30

У Луцьку 21-річну дівчину вбило струмом у ванній. Трагедія сталася 22 січня в багатоповерхівці на Воїнів-афганців. Близько 17-ї дівчина приймала ванну та паралельно користувалася телефоном.

Про це інформує 12 канал. 

Загибла – студентка, яка орендувала квартиру. Проживала з дівчатами, які і повідомили медиків. А такі випадки, додають, не поодинокі та часто люди помирають через власну необережність.

«Дівчина забула про всі правила безпеки, поставила на зарядку телефон і, тримаючи його в руках, полізла в ванну», – розповідає керівник Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Шмаль.

Телефон випав з рук і відбулося замикання.

Сам смартфон чи навіть гаджет ,підключений до портативної зарядки, опинившись у воді, не може вбити людину. А от мережева зарядка – запросто. На виклик прибула лікарська бригада. Реанімували з усіх сил, але безуспішно.

У ванній кімнаті ймовірність ураження електричним струмом вище, ніж в інших місцях квартири. Струм може проводити навіть підлога, а люди часто стають на неї мокрими ногами. Та й сучасні ванні приміщення насичені електроприладами, такими як фен, бойлер, пральна машина та інші корисні у побуті речі. Частина з них постійно підключена до електричної мережі. А це тільки посилює небезпеку ураження електричним струмом у разі їх несправності. На жаль, цих правил дотримуються далеко не всі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 травня 2022
21 травня 2022
20 травня 2022
19 травня 2022
18:39
18 травня 2022