Поділитись:

Морозно, але здорово: волиняни хизуються фотографіями з Водохрещенських купань

Середа, 19 січня 2022, 13:58

Волиняни заполонили фейсбук фотографіями із Водохрещенських купань. Масові занурення у холодну воду стали щорічною традицією багатьох мешканців області. 

Люди пірнають з головою у річки, озера, ставки, басейни. Дехто говорить про спасіння душі і змивання гріхів у освяченій воді, хтось навпаки таким чином загартовує тіло. 

Як у середу, 19 січня купалися відомі волиняни, дивіться у нашій підбірці. 

Зоозахисниця Анна Романенко

Ківерчанка Анна Романенко, відома зооволонтерка та власниця домашнього міні-притулку для тварин занурювалася у крижану воду на території «Лео-парку». На ставку вирізали ополонку у формі хреста, в яку дівчина пірнула. 

«Зі святом. Щастя, миру та добра», – коротко підписала вона свої фото та відео. 

 

Депутат Тарас Шкітер

Депутат Луцькради, лідер фракції «Громадянський Рух «СВІДОМІ» Тарас Шкітер має особисту традицію щороку занурюватися у крижану воду на Водохреща. Цього року він купався у Готельно-ресторанному комплексі Makis.

«Морозно, але дуже здорово! Стараюсь щороку занурюватись в воду на Водохреще. Традиція родом з дитинства. Православна церква говорить, що занурення взимку не пов’язане зі змиванням гріхів, як це пояснювалось раніше. Вважаю, що при доброму здоров’ї та фізичній підготовці нічого поганого в цьому немає, навпаки, організм стає міцнішим. Зі святом, друзі. Христос Хрещається! В річці Йордані!», – підписав свої фото депутат. 

 

 

Лікар Ігор Шевчук

«Купатись в оболонці на Водохреще, не купатись – особиста справа кожного! Для когось це переконання, для когось традиція... У мене цього року так», – бадьоро підписав свою зроблену в фотошопі світлину лікар обласної психіатричної лікарні Ігор Шевчук. 

 

Ексректор Петро Савчук

Ексректор Луцького НТУ Петро Савчук занурювався у вічнохолодну воду джерел у селі Баїв. 

«Христос охрестився! В річці Йордан! Нехай свята вода зміцнює здоров'я, очищає Вашу душу і знищує всяку нечисть біля Вас! Зі святом!», – написав він. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 травня 2022
21 травня 2022
19 травня 2022
18 травня 2022
08:00
17 травня 2022
12:15
16 травня 2022
15 травня 2022
13 травня 2022