Поділитись:

Люди чекають виступу Волинського хору, натомість приходить невеличка група музикантів (відео)

Вівторок, 18 січня 2022, 17:15

Волинський хор іноді виїжджає на приватні святкування і не завжди у повному складі. Але коли замість 60 учасників приїздить лише кілька музикантів – чи можна це назвати виступом Волинського народного хору.

Про це у програмі Прайм-Тайм телеканалу Конкурент TV розповів художній керівник державного академічного Волинського народного хору Олександр Стадник.

Він розповів, що й справді на якісь замовлення чи святкування може приїхати не увесь склад хору.

«Так, у нас є випадки, коли ми виїжджаємо неповним складом. В Обласної філармонії є таке поняття, як «платні послуги населенню», ми приймаємо замовлення і не лише по Волині, і можемо їхати не усі 60 учасників, а, наприклад, 40. Є варіанти, коли запрошують менший склад, але усе це – офіційно», – розповідає Стадник.

Також він зазначив, що коли хтось окремо запрошує двох-трьох музикантів-співаків на святкування – це аж ніяк не Волинський хор.

«Люди очікують справжній хор, замість того приходять кілька  його учасників. Так, приходять вітати артисти Волинського народного хору – і колишні, і чинні артисти, це питання дуже слизьке, а люди ведуться. Назву «Волинський народний хор» не має права використовувати ніхто крім, власне,  Волинського народного хору. Якщо ж існує окремий гурт, то він має бути «при комусь», це ж обіг коштів і податки», – додає художній керівник.

Детальніше – у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 травня 2022
21:30
17 травня 2022
21:30
10 травня 2022
05 травня 2022
03 травня 2022
21:30
28 квітня 2022