Поділитись:

Рекламники продали чотири квартири у Луцьку через PornHub

П'ятниця, 14 січня 2022, 09:32
Рекламники продали чотири квартири у Луцьку через PornHub

Російські рекламники за три місяці продали чотири квартири у новому житловому комплексі в Луцьку за допомогою платформи PornHub. Реклама житла «на найбільш нетематичному майданчику», але «з потрібною цільовою аудиторією» допомогла укласти угоди на 88 тисяч доларів. 

Про це повідомляє UBR.

«До нас ще ніхто не продавав нерухомість через PornHub. Але це спрацювало! За 3 місяці ми продали 4 квартири в милому сімейному ЖК із середнім чеком $ 22 тис.», – зазначив голова рекламної агенції Павло Кац.

Клієнтом став великий забудовник із Західної України, з яким агенція співпрацює шість років.

«Це був чистий експеримент. Ми розуміли, наскільки майданчик не відповідає ідеї сімейного тепла та затишку. Але все вийшло!» – йдеться у тексті.

Кейс навіть отримав премію WOW Awards у номінації «Нестандартне просування: digital» за найкращий рекламний проєкт у нерухомості.

Загалом Кац зазначає, що на PornHub регулярно бувають 62 % українських чоловіків віком від 25 до 44 років. Середній час перегляду – 10 хвилин. Тому рекламники вирішили використати цей трафік.

«З початком карантину рекламодавці рвонули в соцмережі, і конкуренція там виросла. А на PornHub виріс лише користувальницький трафік. З PH важко змагатися за увагу користувача – там занадто заряджений контент. Але ми використовували гумор, і це спрацювало», – розповів голова рекламної агенції.

Клієнтам, які знайшли оголошення на PornHub, запропонували покупку квартири зі знижкою 5 % та за пільговими умовами розтермінування.

На експериментальний запуск реклами було витрачено 628 доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів