Поділитись:

Людина з великим серцем: яким запам'ятали волиняни померлого Романа Карпюка

Вівторок, 11 січня 2022, 10:18

Гірка звістка про втрату депутата Волинської обласної ради, керівника фракції «Сила і Честь», ректора «Академії рекреаційних технологій і права», очільника регіонального представництва Національного олімпійського комітету України Романа Карпюка сколихнула усіх, хто його знав, поважав та любив. Колега, друг, наставник, патріот, добра та мудра людина – саме таким пам’ятають його волиняни, пишуть Волинські новини. 

Серце цього непересічного чоловіка перестало битися у святковий день, 9 січня, на 57 році життя. Роман Карпюк помер просто під час спортивних змагань із зимової риболовлі на Рівненщині. Його раптовий відхід у вічність неабияк сколихнув громаду.

Ось що пишуть про спочилого у Федерації риболовного спорту Волинської області:

 

Водночас один із членів Федерації риболовного спорту Волинської області Віталій Яцина обіцяє тренеру та другу виконати відому тільки їм обіцянку, «щоб там не було»:

 

 

«Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевну біль, від втрати надзвичайно доброї, щирої і рідкісної душі людини», – пише у соцмережах депутат Ковельської міської ради 8-го скликання, координатор Ковельського міжрайонного інформаційно-координаційного центру «Волонтери Волині» Ігор Пініс.

 

Ректор Луцького педагогічного коледжу Петро Бойчук згадує про покійного як про шановану людину та неординарну особистість.

 

Багаторазова чемпіонка України з бігу, депутатка Камінь-Каширської районної ради Олена Борисюк пише у соцмережах, що ще з маленьких років життя Роман Карпюк здавався їй «великим ведмедиком» з величезним серцем.

 

Одне із нещодавніх і, на жаль, останнє спільне фото разом із Романом Карпюком опублікував голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.

 

Завідувачка кафедри фізичної реабілітації у Національному Педагогічному Університеті імені Михайла Драгоманова Людмила Сущенко пише, що мала за честь бути науковим консультантом його докторської дисертації професора.

 

Найщиріші співчуття дружині, доньці, рідним і близьким покійного висловила й заступниця директора з організаційно-творчої роботи у Палац учнівської молоді Олена Балабаш.

 

Прощання з Романом Карпюком відбудеться 11 січня о 12:00 год. у будинку Панахиди в Луцьку.

О 13:00 год. траурна процесія вирушить до міського кладовища (с. Гаразджа), де відбудеться поховання.

Сайт луцьких новин «Конкурент» висловлює щирі співчуття рідним та близьким Романа Карпюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 серпня 2022
13:16
03 серпня 2022
14:02
02 серпня 2022
13:12
29 липня 2022
14:20
10:52
28 липня 2022
14:13
26 липня 2022
25 липня 2022
21:04
23 липня 2022
20 липня 2022