Поділитись:

На перше – м'ясо, на друге – каша: як зимують тварини у КП «Ласка» (відео)

Понеділок, 10 січня 2022, 20:13

Зимовий період для безпритульних тварин є дуже важким і небезпечним. Від нестачі їжі й обмороження – багато тварин гинуть. Але тут на допомогу приходять волонтери.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Конкурент ТV».

Вже багато років у Луцьку працює комунальне підприємство «Ласка». Нині, тут перебуває на утриманні більше 300-от відловлених собак і котів, яким допомагають пережити морози.

Очільниця притулку розповідає, що взимку тварини потребують більшого догляду та кращого харчування. Однак у «Ласці» є велика проблема – у приміщенні відсутнє опалення.

«В нас всі тварини знаходяться на вольєрному утриманні. Є навіть ті тварини, які знаходяться в приміщеннях опалення немає. Тому намагаємося виходити з цієї ситуації. Кладемо солому в будку і намагаємося годувати їх поживною їжею», – каже Оксана Богданюк, директорка КП «Ласка».

Не забувають і про братів наших менших волонтери, які допомагають з харчами для тварин привозять м'ясні продукти, хліб і каші. Працівники комунального підприємства кажуть, що зараз намагаються відловлювати тварин без використання медпрепаратів. Є великий ризик, що собаку не вдасться зловити, і коли снодійне подіє – тварина просто замерзне на морозі.

«Якщо собаку не можна буде знайти. Якщо територія буде не закрита і вона може побігти в ліс і тому подібне, вона може замерзнути. Тому ми намагаємося зараз зменшити медикаментозний відлов, або повністю закрити територію», – розповідає керівник служби адопції та відлову КП «Ласка» Антон Бабич.

Разом із тим великим плюсом зимового періоду є новорічно-різдвяні свята. В цей час люди стають добрішими, розповідає Оксана Богданюк. Тільки за 10 січня 3-х собак забрали у сім’ї.

Нині, у Луцькій громаді налічується понад 700 безпритульних тварин. Волонтери та зоозахисники закликають небайдужих людей допомагати тваринам – годувати, а за можливості – прихистити.

Нагадаємо, що у грудні в комунальному підприємстві «Ласка» почали капітальний ремонт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 серпня 2022
16 серпня 2022
11 серпня 2022
09 серпня 2022
12:27
08 серпня 2022
11:45
07 серпня 2022
05 серпня 2022
02 серпня 2022
01 серпня 2022