Поділитись:

Подавати заяву в поліцію можна буде онлайн: у Мінцифри розкрили перші деталі

П'ятниця, 17 грудня 2021, 00:13

Міністерство цифрової трансформації та Міністерство внутрішніх справ розробляють можливість подавати заяву до поліції в режимі онлайн.

Про це в інтервʼю BBC Україна розповів віце-премʼєр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Коли зʼявився новий міністр внутрішніх справ, ми провели з ним зустріч. Один з проєктів, які ми плануємо зробити, – це подача заяви в поліцію онлайн. Поки не можу анонсувати конкретну дату, є план, над яким ми працюємо», – зазначив він.

Які ще послуги можна зробити онлайн в Україні:

  • У грудні для українців стала доступною реєстрація місця проживання в онлайн-форматі, оскільки набув чинності закон №5463. Послуга тепер займає не місяць, а всього 5 – 10 хвилин.
  • Міністерство цифрової трансформації запустило в застосунку Дія нову функцію – реєстрація місця проживання онлайн. Розробники зазначали, що це найбільш популярна державна послуга серед українців.
  • Також Мінцифри підписало меморандум про співпрацю з компанією Apple. Однак перепис населення – лише один з напрямків співробітництва. Його здійснюватимуть онлайн, однак до тих українців, які не зроблять це в мережі, прийдуть додому.

Нагадаємо, що Міністерство соціальної політики та розробники порталу «Дія» працюють над тим, щоб через нього могли подавати заявку кандидати в усиновлювачі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 серпня 2022
12:30
16 серпня 2022
15 серпня 2022
12 серпня 2022
10 серпня 2022
09 серпня 2022
05 серпня 2022