Поділитись:
Показали, якою була зима на Волині 1910-х роках (фото)
Субота, 04 грудня 2021, 14:00

Ми можемо тепер лише згадувати ті зими, які були колись. Але, на щастя, як спогад, є фото.
Світлини зими на Волині опублікувала на своїй сторінці у фейсбук Тетяна Яцечко-Блаженко.
"Трішки зимових фото з Волині, 1910-х рр", – йдеться у дописі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.