Поділитись:

Перелік доріг, які підлягають ремонту, формуватимуть депутати Волинської облради (відео)

П'ятниця, 03 грудня 2021, 20:35

Раніше обласна державна адміністрація самостійно затверджувала перелік доріг для ремонту та спрямовувала фінансування на них з державного дорожнього фонду. Проте список автошляхів не завжди влаштовував мешканців сіл та міст. Тому було вирішено створити новий алгоритм визначення переліку цих доріг, тобто до процесу тепер будуть залучені депутати та члени профільних комісій.

Про це у вечірньому Прайм-Таймі телеканалу «Конкурент TV» розповів депутат Волинської обласної ради Андрій Козюра.

З 2018 року до компетенції ОДА належить затвердження переліку об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних  доріг та розпорядження коштів державного дорожнього фонду, які спрямовуються на фінансове забезпечення дорожніх робіт.

Депутат розповів, що люди звертаються саме до депутатів за цими питаннями, бо вважають, що саме вони це вирішують. Тому, щоб збалансувати інтереси людей та планів з ремонту ОДА, вони внесли пропозицію, щоб спільно формувати перелік капітального та поточного ремонту автомобільних доріг.

«Вважаю, це правильною практикою, оскільки Волинська обласна адміністрація та Волинська обласна рада мають спільно розвивати Волинь», – зазначає Козюра.

Також він розповів, що до кінця цього місяця вони намагаються укласти спільний перелік доріг, які потрібно відремонтувати.

Детальніше – у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 січня 2022
19:35
14 січня 2022
13 січня 2022
12 січня 2022
19:30
11 січня 2022
19:30
06 січня 2022