Поділитись:

На Волині просять відремонтувати шість кілометрів дороги в напрямку Львова (відео)

Вівторок, 30 листопада 2021, 09:41

Жителі Іваничівської громади Володимир-Волинського району просять відремонтувати шість кілометрів дороги Іваничі – Долинка в напрямку Львова.

Про це інформує Суспільне, посилаючись на повідомлення місцевого – Миколи Панасюка.

За його словами, тамтешня дорога вкрита вибоїнами, місцями проїхати неможливо і водії з’їжджають на ґрунтовий шлях. Чоловік каже: неодноразово збирав підписи жителів громади та звертався до місцевої влади з проханням відремонтувати автошлях, яким курсують міжобласні автобуси.

Дорога пролягає через вулицю Львівську і село Долинка Іваничівської тергромади, сполучає Волинську та Львівську область. Автошлях перебуває в жахливому стані, – розповів житель Іванич Микола Каламуняк.

«По декілька разів на день цією дорогою їздимо, ремонт підвіски, що там казати, ремонтується постійно. Як замерзає, тут їдеш, то проламується лід. У кого захисту немає, то одразу готуйте піддон», – каже чоловік.

Орієнтована протяжність дороги, яку потрібно відремонтувати 6-7 кілометрів, каже Микола Каламуняк. Розповідає: частина шляху – до села Перетоки, на території Львівської області.

За коментарем щодо ремонту дороги Суспільне звернулося до голови Іваничівської селищної ради Лідії Томашевської. З її слів, дорогу в селищі Іваничі та в селі Долинка відремонтують наступного року.

«Було звернення сесійне до служби місцевих автомобільних доріг в області. Вони зреагували, провели обстеження, здійснили заміри, на цю дорогу оголошений тендер», – зазначила посадовиця.

Тендер на поточний ремонт автомобільної дороги місцевого значення Іваничі – Долинка, протяжністю 3,9 кілометра, оголосили в листопаді. Фахівець зі зв’язків з громадськістю Служби місцевих автомобільних доріг в області Микола Комаровський розповів: документи прийматимуть до 22 грудня.

Очікувана вартість ремонту дороги – 4,8 мільйона гривень.

Чи ремонтуватимуть ділянку дороги на території Львівської області – наразі невідомо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 січня 2022
18 січня 2022
19:47
16 січня 2022
17:27
14 січня 2022
10 січня 2022
18:05
06 січня 2022
04 січня 2022
31 грудня 2021