Поділитись:

Коліном в живіт: лучанин отримав вирок за знущання над жінкою

Субота, 27 листопада 2021, 13:55

Засудили лучанина, який побив жінку. Йому не сподобалося, що вона дивилася відео на своєму телефоні.

Відповідний вирок ухвалив Луцький міськрайонний суд 22 листопада.

Як вбачається із вироку, 10 березня чоловік бив співмешканку руками по голові, а також коліном в область сонячного сплетіння, та ногами по стегнах. Внаслідок побоїв жінка отримала легкі тілесні ушкодження.

У суді обвинувачений не визнав свої вини. Чоловік розповів, що зробив жінці зауваження за те, що вона голосно дивилася фільм жахів на своєму мобільному телефоні. Коли він разом із дньокою пішов спати, жінка, нібито, накинулася на нього та почала бити. Тому він її відштовхнув.

Однак потерпіла у суді розповіла іншу версію подій. За її словами вона дивилася відео про працевлаштуванян у Польщі. Кривднику це не сподобалося, то він наказав дітям лягати спати та відключив Інтернет. Після цього почав бити її на очах у малолітнього сина. Пізніше у кімнату зайшла і донька, яка також стала свідком насилля.

Потерпіла переконує, що кривдник би її кулаками в область грудей, у сонячне сплетіння. Свідчення жінки підтвердив і неповнолітній син.

Дослідивши всі докази у справі, суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у вигляді штрафу розміром 850 гривень. Окрім того, суд присудив сплатити жінці 650 гривень відкшодування матеріальної, та 5 000 гривень – моральної шкоди.

Про кривдника відомо, що він уродженець міста Інта, що у Російській Федерації, пенсіонер, розлучений, має на утримані малолітню дитину, раніше не судимий.

Нагадаємо, що у поліції заявили про те, що домашнє насильство у селах Волині лишається нормою, оскільки жертви погано проінформовані про те, яким чином можна отримати захист і допомогу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
12 серпня 2022
11 серпня 2022
10 серпня 2022
06 серпня 2022
05 серпня 2022
04 серпня 2022
31 липня 2022
24 липня 2022