Поділитись:

У Польщу – лише з вакциною: в які країни пускають волинян і що для цього потрібно (відео)

П'ятниця, 19 листопада 2021, 20:15

9 листопада ЄС виключив Україну із «зеленого» списку безпечних країн.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Конкурент TV».

Усе через те, що рівень захворюваності та смертності через коронавірусну хворобу в країні різко погіршився. Так, Рада Європи порадила для українських туристів закрити кордони. Однак, варто зауважити, що таке рішення є лише рекомендаційним. Тому кожна країна сама обирає який ряд обмежень варто прийняти для її відвідувачів. Десь правила посилили, а десь залишили такими ж як і були.

«Через такі зміни, наразі, у ряд країн, таких як Польща, Франція, Німеччина, можна потрапити лише з вакциною. В Італію українці можуть потрапити лише з вакциною, плюс до цього – тест. Але ряд країн залишили для нас відкритими свої кордони, лише з негативним тестом, це – Туреччина, Греція, Іспанія Португалія», – каже власниця турагенства Катерина Павлова.

Окрім цього, зі слів Катерини Павлової, українці можуть полетіти з туристичною метою до більш екзотичних країн. До прикладу Домініканська Республіка, Мексика та Мальдіви залишають свої кордони для українців відкритими. Аби потрапити у ці країни вакцина не потрібна. Достатньо лише негативного ПЛР тесту. Та ці зміни лише тимчасові – наголошують у турагентстві.

Тож у кожної країни свої правила. Й перед тим, як обрати країну, до якої їхати, варто ознайомитись із саме її правилами в'їзду. Це може бути або повна вакцинація, або негативний ПЛР тест, або і те і інше – разом. Як тільки ситуація із коронавірусною пандемією покращиться – Україна повернеться до «зеленого» списку.

Нагадаємо, що у лісі на польсько-білоруському кордоні померла однорічна дитина мігрантів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 серпня 2022
14 серпня 2022
13 серпня 2022
12 серпня 2022
11 серпня 2022
10 серпня 2022
05 серпня 2022
04 серпня 2022
02 серпня 2022
31 липня 2022