Поділитись:

Стало відомо, коли на Волині діти повернуться за шкільні парти (відео)

Субота, 13 листопада 2021, 11:43

Якщо на Волині буде стовідсоткове щеплення серед персоналу у школах, діти зможуть повернутися за шкільні парти.

Щоб обговорити це питання та проблему вакцинації і ситуацію з коронавірусною інфекцією на Волині, Громадянський Рух «СВІДОМІ» ініціював круглий стіл. Зокрема, питання очного начання учнів порушив депутат Луцької міської ради, співзасновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Михайло Наход. Як зазначила головна санітарна лікарка Волині Наталія Янко, через карантинні обмеження захворюванність серед дітей зменшилася.

 

"Чи повенуться діти за шкільні парти, буде повністю залежати від епідситауції. Говорити про зменшення рівня захворювання і щось прогнозувати поки складно. Було б ефективно, якби 70% людей вакцинувалося. А ми вакцинуємося дуже повільно і вірус змінює свої властивості. На мою думку, якщо 100% буде щеплений персонал шкіл, то можна буде переходити на очну форму навчання. Але, на жаль, наші педагоги це робити не дуже хочуть", – наголосила Наталія Янко.

 

 

 

Участь в обговоренні питання взяли депутатка Луцької міської ради від фракції «Громадянський рух "СВІДОМІ"» Алла Надточій, депутатка Луцької райради Христина Синюк, головний патрульний області Андрій Крутень, заступниця начальника управління-начальника відділу медичних кадрів та планування УОЗ ВОДА Тетяна Трач та інші.

Нагадаємо: зростання захворюванності на коронавірус на Волині очікують протягом двох наступних тижнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 серпня 2022
22:00
20:20
16 серпня 2022
15 серпня 2022
20:00
15:30
13:33
13:00