Поділитись:

Ще не пік: зростання захворюванності на коронавірус на Волині очікують протягом двох наступних тижнів

Субота, 13 листопада 2021, 08:39

У Волинській області ріст захворювання на коронавірус досягнув рекордних показників. Але це ще не пік захворюваності – він очікується протягом одного-двох наступних тижнів.

Про це за круглим столом, який організував Громадянський Рух «СВІДОМІ»розповіла головна санітарна лікарка області Наталія Янко. Обговорення питання вакцинації та запровадження «червоної» зони в області відбулося у п'ятницю, 12 листопада.  

Наталія Янко зазначила, що завантаження ліжкомісць у лікарнях з подачею кисню перевищує рекомендовані норми, відтак медична система не може впоратися з такою кількістю хворих. 

«Ще з червня минулого року були доступні вакцини і ми ще тоді могли вироблити колективний імунінтет. Коли не було ні черг, ні проблем. І відповідно ще тоді  можна було зупинити цей процес», – наголосила лікарка.

За її словами, якщо людина щепилася першою дозою, то для імунної відповіді потрібно як мінімум 14 днів, аби виробилися антитіла.

«Звісно, потрібна і друга доза. І знову два тижні для вироблення антитіл», – наголосила Наталія Янко.

Участь в обговоренні питання взяли депутати Луцької міської ради від фракції «Громадянський рух "СВІДОМІ"» Михайло Наход та Алла Надточій, депутатка Луцької райради Христина Синюк, головний патрульний області Андрій Крутень та інші.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 січня 2022
24 січня 2022
23 січня 2022
22 січня 2022
21 січня 2022