Поділитись:

Перспективний ринок без правил гри: у Луцьку обговорили проблеми автобізнесу (фото, відео)

Субота, 30 жовтня 2021, 11:15

За останні роки в Україні шалено зріс показник імпорту вживаних автомобілів з-за кордону. Зміни до законодавства зробили цей процес простішим, і за дуже короткий проміжок часу навколо нього виросли десятки і сотні малих бізнесів. Бізнесів із величезним попитом, шаленою конкуренцією, багатою пропозицією, але без чітких правил гри та зон відповідальності. 

Чимало українців почали надавати послуги з пригону та розмитнення вживаних авто з Європи та Сполучених Штатів,  а проте, за роки існування такої можливості цей бізнес не напрацював своїх правил, глобально не сформував підхід до клієнта і не зробив ще багато речей, які притаманні цивілізованим бізнесам в Україні та світі. Цій проблемі і була присвячена перша конференція «Імпорт та продажі вживаних авто: як рости, а не виживати», яку організувала компанія WEST AUTO HUB спільно з Інститутом досліджень авторинку

Захід відбувся у п'ятницю, 29 жовтня на території головного офісу WAH у Луцьку. 

 

 

Участь у конференції взяли близько сотні людей. Переважну більшість складали продавці і дилери вживаних автомобілів з-за кордону. Були присутні також представники фінансових, страхових компаній, аналітики. 

 

 

Конференція розпочалася о 12:00 виступом голови Інституту досліджень авторинку Станіслава Бучацького. Він на цифрах показав, як стрімко зріс авторинок з 2016 року. За його словами, сьогодні в Україні продають більше, ніж 2400 вживаних автомобілів за день, з них 1280 – автівки, привезені з-за кордону. Для порівняння, нових авто за день продають тільки 280 автівок. За останні чотири роки відсоток імпортованих авто на вторинному ринку зріс приблизно втричі – від 11,3% до 35,2 %. Це означає, що ринок динамічний, а отже перспективний для ведення бізнесу. Саме тому, впевнений експерт, Україні необхідно розробити для цього ринку правила гри і зробити продаж вживаних авто прозорим, законним, комфортним та безпечним як для підприємців, так і для покупців. Адже податок, який сплачують при розмитненні вживаних автівок, значно перевищує податки, які платять у державну казну за нові автомобілі. 

Станіслав БучацькийСтаніслав Бучацький
 

Підхід до ведення цього бізнесу суттєво змінила пандемія. За словами операційної директорки WEST AUTO HUB Вікторії Шляхтич, нові умови форсували всі процеси, які і так відбувалися в галузі. Таким чином бізнес швидше приймав рішення переходити в онлайн, ставав ще більш клієнтоорієнтованим та безпечним. 

«Головний урок, який варто було б нам винести з пандемії – рішення потрібно приймати швидко. Дуже багато процесів були у розробці, щось мало вдосконалюватися, бути випробуваним на практиці, а в часі пандемії і шаленого попиту людям треба було швидко дороблювати всі процеси, які були розпочаті. Дуже багато всього перейшло в онлайн. Люди могли робити замовлення на доставку автомобілів, спостерігати за подальшою їх доставкою через телефон і додатки. Це не часозатратно, зручно і надійно, і без зайвих контактів з людьми. Крім того, це стало безпечніше, адже автоматизовані процеси максимально витісняють людський фактор, і купівля авто проходить більш гладко та чітко», – резюмувала вона. 

Вікторія ШляхтичВікторія Шляхтич
 

Її слова підтвердив іноземний гість конференції – операційний директор чеського сервісу Carvago (купівля авто онлайн «під ключ») Ян Кранат, який уже 23 роки займається автобізнесом. Він розповів, як влаштований їх бізнес у Європі. На онлайн-майданчику Carvago є 700 тисяч автівок, і їх продають близько 20 тисяч дилерів у всій Європі. Ян Кранат наголосив на необхідності сучасної промоції – додатки, реклама на телебаченні, у соцмережах, співпраця зі ЗМІ роблять бізнес впізнаваним і викликають довіру. Україну автобізнесмен назвав дуже перспективною та наголосив на необхідності наслідувати всі сучасні тенденції зарубіжного авторинку. 

Ян КранатЯн Кранат
 

Можливість поспілкуватися віч на віч із експертами у гостей конференції була під час кава-брейку. 

 

 

 

 

Після невеликої перерви виконавчий директор Інституту досліджень авторинку Олександр Оніщук розпочав другу частину конференції, на якій говорив про серйозний виклик для бізнесу на вторинному авторинку. 

Ідеться про можливу заборону в Україні імпорту транспортних засобів із двигуном внутрішнього згорання з 2027 року. В липні цього року Мінінфраструктури опублікувало до публічного обговорення законопроект, який передбачає, зокрема, з 27-го року поетапно забороняти транспортні засоби, обладнані двигуном внутрішнього згорання, і вже повну заборону на такі транспортні засоби ввести до 2030 року. 

«Це аргументують частково екологічними викликами, і також кажуть, що більшість європейських країн вже починає забороняти до 30-го року транспортні засоби з двигуном внутрішнього згорання. У Міністерстві бояться, що Україна в такому разі перетвориться у звалище автохламу. Я доводжу, що далеко не всі європейські країни запроваджують заборону чи обмеження на транспортні засоби з ДВЗ. Навіть електромобілізація в Європі зараз відбувається не рівномірно у всіх країнах. У більшості європейських країн з середнім ВВП на душу населення менше 17 тисяч євро середня електромобілізація залишається десь на рівні України. 70% всіх електромобілів, які продаються в Європі, продаються всього в чотирьох країнах з найвищим ВВП. 

Якщо Україна введе цю заборону, це знищить бізнес. Тому представники бізнесу мають слідкувати за тим, що робить держава, бо інколи рішення держави можуть перекреслити цілу галузь, яка існує і платить податки. Наші люди купують транспортні засоби з двигуном внутрішнього згорання не тому, що їм не хочеться їздити на електрокарах, а тому, що немає можливості купити інше авто. І якщо ми в кінці всього списку Європи за показником ВВП на душу населення, то вибачте, але завтра в нас не настане ера електромобілів», – каже експерт. 

Олександр ОніщукОлександр Оніщук
 

Інша важлива проблема, яку обговорили на конференції – митна вартість і способи вивести її з тіні. Виконавча директорка WEST AUTO HUB Юлія Риковська наголосила, що ефективні шляхи до зменшення негативного впливу цієї проблеми – це автоматизація і перехід в ІТ, щоб митну вартість визначав не людський фактор, а комп'ютеризована система. 

«Ця конференція, як на мене, – це початки розвитку цивілізованого авторинку в Україні. Для тієї публіки, яка сьогодні в нас зібралася, ми хочемо цією конференцією почати шлях цивілізованого ринку імпорту транспортних засобів. Важливо показати бізнесменам переваги партнерства, бо у здоровому партнерстві та здоровій конкуренції буде розвиток авторинку», – зауважила вона. 

Юлія Риковська><span class=Юлія Риковська
 

 

Про тренди авторинку говорив журналіст-аналітик АвтоРІА Остап Новицький. За його спостереженнями, основний тренд продажу автомобілів онлайн – це довіра. 

«Якщо є довіра, бізнес будується, прискорюється, а доходи зростають. Сервіс АвтоРІА базується на цьому принципі, і ми наскільки можливо, перевіряємо всі автомобілі, які у нас продаються, за всіма можливими базами даних, щоб покупець міг отримати максимально вичерпну інформацію із незалежних джерел, а не від власника. І коли є перевіреність, це підсилює довіру, і відбувається угода», – каже аналітик. 

Остап НовицькийОстап Новицький
 

Практичні поради учасники конференції отримали вже в третій частині заходу. Експерти говорили про те, як рости і більше заробляти: автоматизувати бізнес, покращувати сервіс, розвивати партнерські зв’язки. Проектна менеджерка сервісу для автоматизації імпорту та продажу транспорту webex24 Альбіна Тюпа розповіла про функціонал цього IT-продукту, переваги та лайфхаки. А директор відомої в Україні лізингової компанії MyAuto Олексій Ржанов говорив про силу партнерства. 

Альбіна ТюпаАльбіна Тюпа
 

Олексій РжановОлексій Ржанов
 

 

 

Після завершення конференції спікери вручили подарунки учасникам за найцікавіші запитання, а організатори запевнили, що такі заходи обов’язково стануть регулярними: не дарма ж Луцьк – серед лідерів за кількістю ввезених авто в Україну, тож час ділитися досвідом.

Спікери конференціїСпікери конференції
 

Учасники конференціїУчасники конференції
 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 грудня 2021
06 грудня 2021