Поділитись:

У ДСТУ немає знаків, які б врегулювали рух на кільці біля луцького «Променя» (відео)

Середа, 27 жовтня 2021, 15:00

На турбокільці біля РЦ «Промінь» у Луцьку майже завершили наносити дорожню розмітку. Проте у лучан досі є чимало зауважень до  організації дорожнього руху на цій ділянці дороги.

Відео з місця робіт опублікували на каналі ГО «Просторовий рух», яка здійснювала технічний нагляд за роботами.

Зі слів фахівців ГО «Просторовий рух», проєкт нанесенням розмітки на кільці біля РЦ «Промінь» уже реалізований на 99 % – працівники вже домальовують острівці безпеки.

Проте лучани досі не зовсім задоволені облаштуванням турбокільця. 

 

Так, Борис Єфремов, який долучився у фейсбуці до обговорення нової дорожньої розмітки, висловив бажання зустрітися з людьми, які займалися тим питанням, та зрозуміти, чому саме так. Тож старший викладач кафедри автомобілів і транспортних технологій ЛНТУ Павло Мазилюк, який здійснював технагляд за роботами, запросив лучанина долучитися до нічного спостереження.

 

На думку Бориса Єфремова, розвантажити кільце біля «Променя» можна. Але фахівці пояснили, що насправді це зробити не так просто. 

Павло Мазилюк розповів, що вони розробили спеціальні дорожні знаки, які б урегулювали рух транспорту на кільці біля РЦ «Промінь». Проте їх не погодили у Києві, оскільки таких немає у ДСТУ.

 

Тож довелося встановлювати дорожні знаки, які найбільш відповідають новій схемі. Така ж ситуація була і на кільці у Рованцях – там встановили нові знаки, проте поліцейські їх демонтували, оскільки вони не затверджені.

«Треба брати вище керівництво – міського голову, головних поліцейських – і розв'язувати це питання. В нас ніколи не буде порядку, поки люди, які цим займаються, не поїдуть у Європу і не навчаться там», – резюмував лучанин  Борис Єфремов.

Нагадаємо: раніше під час облаштування турбокільця біля РЦ «Промінь» підрядник неправильно наніс розмітку. У лучан нарікання на те, що неякісно нанесена розмітка, тому було зібрана робоча група, яка працювала для покращення організації дорожнього руху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 грудня 2021
02 грудня 2021
27 листопада 2021
26 листопада 2021
25 листопада 2021
22 листопада 2021
19 листопада 2021
15 листопада 2021
14 листопада 2021
13 листопада 2021
12 листопада 2021
07 листопада 2021
05 листопада 2021