Поділитись:

Луцькрада стурбована підвищенням тарифів на розподіл газу

Середа, 27 жовтня 2021, 10:50

Луцька міська рада висловила свою стурбованість істотним зростанням тарифів на розподіл природного газу.

Депутати ухвалили відповідне звернення до центральних органів державної влади під час чергової сесії 27 жовтня.

Під час сесії виступила депутатка Юлія Дацюк, яка зазначила, що істотне підвищення тарифів на розподіл природного газу призведе до зубожіння населення.

Депутатка нагадала, що постачальники газу повинні надати обґрунтований розрахунок нового тарифу.

«Ми, як обранці громади, висловлюємо свій рішучий протест проти тарифного «терору» та вимагаємо не підіймати тариф на розподіл природного газу», – йдеться у звернені.

Виступила депутатка від фракції «Громадянський рух «СВІДОМІ» Алла Надточій, яка зазначила, що фракція підтримуватиме цей проєкт звернення.

«Хоч ціни на опалення на цей опалювальний сезон фіксовані, але промислові підприємтсва та комунальні заклади платять за нього космічну ціну. А за транспотування усі повинні платити однакову ціну. Ми розуміємо, що це потягне за собою зростання цін на усі тарифи та послуги », – додала Алла Надточій.

 

Алла НадточійАлла Надточій
 

Міський голова Ігор Поліщук назвав підвищення тарифів на транспортування газу необґрунтованим.

«Тариф зростає майже в три рази. Де економічне обґрунтування такого тарифу? Прийняття цього тарифу неминуче вдарить по кишенях кожного мешканця нашої громади. І ріст тарифів на транспортування газу призведе до збільшення тарифів на тепло для лучан щонайменше на 22%», – наголосив Ігор Поліщук.

Відтак міський голова зазначив, що Луцька міська рада звертається до центральних органів державної влади з вимогою  вплинути на НКРЕКП не погоджувати запропонований тариф. Окрім того, Ігор Поліщук дав протокольне доручення дослідити документи, на підставі яких провели приватизацію мереж газопостачання та надати їх правоохоронним органам, які повинні будуть розслідувати, яки чином державне майно опинилося у приватній власності.

«Я впевнений, що його приватизували за копійки. Тому необхідно державне майно повернути у державну власність», – додав Ігор Поліщук.

Депутати Луцької міської ради ухвалили проєкт звернення одноголосно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 травня 2022
30 квітня 2022
27 квітня 2022
23 квітня 2022
18 квітня 2022
12 квітня 2022
09 квітня 2022
04 квітня 2022
01 квітня 2022
31 березня 2022
29 березня 2022
26 березня 2022