Поділитись:

На Волині здійснили понад 400 перевірок міжобласних перевезень за п'ять днів (фото)

Понеділок, 25 жовтня 2021, 17:45

Волинські правоохоронці за п'ять днів здійснили понад чотири сотні перевірок наявності ковід-документів у транспорті, який здійснює міжобласне сполучення.

Про це повідомив сектор комунікації поліції Волинської області на сайті ГУНП.

Упродовж п’яти днів з часу набрання чинності Постанови Кабміну № 1066 співробітники Головного управління Національної поліції та територіальних підрозділів здійснили 411 перевірок регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень міжобласного сполучення. 

Нагадаємо, що згідно з цією постановою водії та всі пасажири (окрім осіб до 18 років) громадського транспорту міжобласного сполучення повинні мати документи, що підтверджують вакцинування від COVID-19 або негативний на коронавірус ПЛР-тест, або одужання від коронавірусу. Відповідальність за відсутність згаданих документів несуть перевізники. 

Загалом на автотранспорті проведено понад 370 рейдів, а на залізничних вокзалах – 41. За порушення правил щодо карантину людей на перевізників складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали для прийняття рішення будуть передані до суду. Передбачене покарання для юридичних осіб – штраф у розмірі 34 до 170 тисяч гривень.

Зауважимо, у МОЗ повідомили, що відповідальність за наявність документу про щеплення або негативного тесту на COVID-19 під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами, за виключенням легкових автівок, покладається на пасажирів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 грудня 2021
01 грудня 2021