Поділитись:

Лікарка-волинянка пояснила, чому вакциновані заражаються коронавірусом

Четвер, 21 жовтня 2021, 09:47

Відсутність колективного імунітету періодично стає причиною зараження коронавірусом вакцинованими людьми.

Про це в коментарі ТСН розповіла лікарка-неврологиня Волинської обласної клінічної лікарні Наталія Бобрик.

Вона пояснила, що циркуляція коронавірусу призвела до його високої концентрації в повітрі, а люди своєю відмовою від вакцинації піддають ризику не тільки себе, але й щеплених співгромадян.

«Коли ми вакцинуємося, ми проявляємо турботу й особисту відповідальність за своє здоров’я. Але має бути ще й громадянська відповідальність. Люди повинні чітко розуміти, що, відмовившись від вакцинації, не ставши частиною колективного імунітету, вони піддають ризику не тільки себе, але і тих, хто вакцинувався, оскільки вірус продовжує циркулювати і його концентрація досить висока», – розповідає фахівчиня.

Вона також висловилася щодо посилення карантину для тих, хто відмовляється робити щеплення. Зокрема, лікарка пропонує заборонити «антивакцинаторам» ходити в магазини або на роботу, що значно обмежить їхні контакти з іншими людьми.

«Більшість людей розглядає вакцинацію тільки в контексті свого власного здоров’я, а варто дивитися на це ширше, ваша вакцинація – це здоров’я ваших батьків, дітей, оточуючих, це ваша прогресивність у поглядах, ваша громадянська відповідальність позиція, ваш внесок у майбутнє, турбота про здоров’я поколінь», – каже Наталія Бобрик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів