Поділитись:

Не було місць: на Буковині в «швидкій» помер італієць, якого не прийняли дві лікарні

Середа, 13 жовтня 2021, 17:36

У Чернівецькій області в машині швидкої допомоги помер італієць: у реанімації Сторожинецької районної та Чернівецької обласної лікарні його не змогли прийняти, а по дорозі до Чернівецької обласної лікарні швидкої медичної допомоги чоловік помер.

Про це повідомляє Укрінформ.

Їм факт інциденту підтвердив директор Чернівецького центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв.

«Сьогодні вранці машина швидкої допомоги виїхала у Сторожинець на виклик до 72-річного італійця. У нього було ускладнення хронічного захворювання, яке не пов'язане із коронавірусом. Проте у Сторожинецькій районній лікарні відмовились прийняти хворого. Медики пояснили, що у них наразі немає вільних місць у реанімації для пацієнтів без коронавірусу», – сказав Єленєв.

За його словами, після цього машина швидкої допомоги направилася у Чернівецьку обласну клінічну лікарню, проте місця у реанімації там також були відсутні.

«Далі наші медики направилися до лікарні швидкої медичної допомоги у Чернівцях. По дорозі туди пацієнт помер у машині швидкої допомоги», – додав директор Чернівецького центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Журналісти Укрінформу намагалися дізнатися в директора департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Олега Чорного, чому пацієнта у важкому стані відмовились приймати у лікарнях. Пославшись на зайнятість, але він попросив перетелефонувати пізніше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 жовтня 2021
13 жовтня 2021
12 жовтня 2021
11 жовтня 2021
11:54
10 жовтня 2021
08 жовтня 2021
06 жовтня 2021