Поділитись:

Транспорт по COVID-сертифікатах: чи поширюються обмеження на школярів

Вівторок, 12 жовтня 2021, 16:27

фото ілюстративне

Нові правила перевезень пасажирів між регіонами, які почнуть діяти з 21 жовтня, не будуть стосуватись неповнолітніх пасажирів, оскільки для них наразі не передбачена можливість оформлення COVID-сертифікату та отримання щеплення проти коронавірусної хвороби.

Про це сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, – повідомляє Освіта.ua.

Зі слів міністра, діти до 18 років зможуть користуватись громадським транспортом у поїздках між регіонами без пред’явлення негативних тестів на COVID-19 та сертифікатів чи міжнародних свідоцтв про щеплення.

«Для дітей віком від 12 років залишається обов’язкове правило використовувати захисні маски під час перебування у громадських місцях, зокрема в транспорті», – пояснив Ляшко.

Водночас нові правила перевезень поширюються на всіх повнолітніх осіб.

Нагадаємо: з 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах, де встановлено «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епіднебезпеки, будуть дозволені за умови наявності у всіх пасажирів документа про отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки або негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Відповідні правила не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень.

Відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів несе перевізник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 грудня 2021
30 листопада 2021
29 листопада 2021
26 листопада 2021
13:05
24 листопада 2021
15:41