Поділитись:

На Волині дід-рецидивіст «сяде»: побив внука з інвалідністю

Вівторок, 12 жовтня 2021, 15:45

На Волині засудили діда, який вдарив внука головою об стіл. Дід вже шість разів притягувався до кримінальної відповідальності та перебував на іспитовому строці. А дитина має інвалідність.

Відповідний вирок ухвалив Старовижівський районний суд Волинської області.

Як вбачається із вироку 19 квітня 2021 року у чоловіка виник конфлікт зі своїм малолітнім онуком. Тож дід схопив його за вухо та вдарив головою об стіл. Після того ще вдарив рукою по голові. В результаті у хлопця лишилася на голові гуля. За деякий час чоловік вибачився, однак, уникнути відповідальності йому не вдалося. 

На суді дід визнав свою вину та пояснив, що насварився на внука, бо той грався телефоном, готуючи домашнє завдання. А коли він відібрав телефона – той почав вередувати. З цього почалася суперечка.

Свідок на суді підтвердила, що бачила, як дід вдарив хлопця по голові. Та додала, що він дійсно недолюблював хлопця. 

Прокурор у суді наголосив, що чоловік шість разів притягувався до кримінальної відповідальності. Востаннє – за крадіжку. І, перебуваючи на іспитовому строці, вчинив новий злочин. 

Також суд врахував, що чоловік вчинив злочин у стані алкогольного сп'яніння, окрім того – відносно малолітньої особи з інвалідністю, з якою, до того ж перебуває у родинних стосунках. 

Відтак за побиття внука діду призначили покарання у вигляді штрафу розміром 850 гривень. Однак тепер йому доведеться відбути реальне покарання за попередній злочин – крадіжку. Тож волинянин проведе у тюрмі 1 рік і 6 місяців.

Нагадаємо, днями у Чернігові в одному з супермаркетів почався конфлікт, який переріс у криваву бійку. В результаті одного з чоловіків побили до смерті, а інший – у лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
12:05
02 грудня 2021
01 грудня 2021
30 листопада 2021
29 листопада 2021
27 листопада 2021
26 листопада 2021