Волинська спортсменка перемогла на змаганнях з гірського бігу в Польщі (фото)

Середа, 06 жовтня 2021, 17:52

Нововолинська спортсменка та учасниця Олімпійських ігор Лілія Фіськович виборола перше місце у Міжнародному відкритому чемпіонаті Кракова з гірського бігу.

Про це інформує «Буг».

У змаганнях взяли участь дві тисячі спортсменів з усіх куточків світу, розповів тренер легкоатлетки Сергій Фіськович.

Лілія Фіськович повернулась зі змагань в Кракові з перемогою. Як повідомив тренер, траса була досить важка, адже забіг проводився у гірських районах.

«Цього разу встановили рекорд траси – 46:19, що на 13 секунд краще минулого результату», – додав він.

Волинська спортсменка перемогла на змаганнях з гірського бігу в Польщі (фото) Волинська спортсменка перемогла на змаганнях з гірського бігу в Польщі (фото)

Минулого тижня, 26 вересня, спортсменка отримала перемогу в півмарафоні у Житомирі, результат якого склав: 1:21:52 за 21 км 97.5 м.

«Це серія івентів організації New run. Організація, яка робить найбільше стартів серед інших організацій, а також в різних містах», – розповів Сергій Фіськович.

Лілія – двічі учасниця Олімпійських ігор. Легкоатлетка родом із Тирасполя (Молдова), але так сталося, що сім’ю разом з Сергієм Фіськовичем живуть у Низкиничах біля Нововолинська.

Нагадаємо, дівоча футбольна команда з Володимира-Волинського «Ладомир» обіграла «Пантер» з Умані та стала чемпіоном України серед дівчат до 14 років.