Волинський патрульний – чемпіон України з джиу-джитсу

Понеділок, 04 жовтня 2021, 16:39

Волинський патрульний Сергій Либик здобув першість у всеукраїнських змаганнях із джиу-джитсу.

Про це повідомляє Патрульна поліція Волині на своїй сторінці у Фейсбуці.

Всеукраїнський чемпіонат з бразильського джиу-джитсу відбувся 2 жовтня у Львові. У змаганнях взяв участь волинянин — інспектор управління патрульної поліції у Волинській області Сергій Либик. За результатами змагань волинський поліцейський здобув першість у своїй категорії до 85 кілограмів.

«Ми пишаємося нашим колегою та вітаємо із золотом. Бажаємо наснаги, незламності духу та нових перемог у спорті та житті», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, 25-26 вересня в місті Кропивницькому відбувся відбірковий чемпіонат України з кіокушинкай карате, в якому взяли участь четверо ковельчан – Сергій Качалай, Михайло Наумчик, Євгенія Троценко та Фрунзік Королік. В результаті запеклої боротьби на татамі троє волинян вибороли собі місце в національній збірній команді України та отримали право представляти нашу країну на чемпіонаті Європи, який відбудеться 13-14 листопада цього року в місті Орадя (Румунія).