Поділитись:

Волинський рибпатруль вилучив та знищив 11 кілометрів сіток (фото)

Четвер, 30 вересня 2021, 13:08

Волинський рибоохоронний патруль знищив 315 одиниць заборонених знарядь та засобів лову, серед яких переважну більшість складали сітки — 282 одиниць. Окрім сіток, утилізували також інші знаряддя браконьєрства: «екрани», «ятері», «косинки», «кловні», «ості» та «підсаки». Загальна довжина сітних знарядь лову склала 11 200 метрів.

Про це повідомляє пресслужба Волинського рибоохоронного патруля.

Знищувалися знаряддя лову, вилучені згідно з актами виявлення і вилучення безгосподарського майна та конфісковані в порушників із травня по вересень 2021 року. Ліквідація здійснювалася шляхом приведення сіток у непридатність для використання – рубанням та різанням. У подальшому знищені знаряддя лову будуть вивезені на полігон твердих побутових відходів для утилізації.

Знищення відбулося в присутності комісії, до складу якої входять представники Волинського рибоохоронного патруля, Першого відділу державної виконавчої служби у місті Луцьку Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, департаменту фінансів Волинської ОДА та головного управління ДПС області.

«Вилучені у порушників заборонені знаряддя лову передаються на склад конфіскованого майна і до рішення суду зберігаються як доказова база. При винесенні постанови суд вирішує, що з ними робити – повернути порушнику або знищити. Наразі значна кількість адміністративних справ все ще перебуває на розгляді в судах і ми чекаємо на їх рішення», – повідомив начальник Управління Держрибагентства у Волинській області Тарас Куньчик.

Зазначається, що за використання заборонених знарядь лову (сітки без дозволу на промисел, електрострум, вогнепальна зброя тощо) передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Ця стаття передбачає накладення штрафу в розмірі від 340 грн до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, та незаконно добутих водних живих ресурсів.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 січня 2022
13:44
27 січня 2022
19:18
26 січня 2022
25 січня 2022
24 січня 2022
16:15
23 січня 2022