Волинські спортсмени стали призерами на чемпіонаті з гонок на лижоролерах (фото)

Четвер, 16 вересня 2021, 22:00

13-17 вересня 2021 року у місті Чернігів проходить чемпіонат України з лижних гонок на лижоролерах серед юнаків та дівчат. У змаганнях участь взяли спортсмени Волинської області та здобувли золоту та срібну медалі у скарбничку нашого регіону.

Про це повідомили на сайті управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Золоту нагороду в індивідуальних перегонах класичним стилем здобув спортсмен Михайло Хміль.

Срібною призеркою чемпіонату України в індивідуальних перегонах класичним стилем стала Аліна Хміль. Лижниця поступилася першому місцю трохи більше як на одну секунду. Також спортсменка фінішувала п'ятою у спринті серед дівчат.

Михайло Хміль та Аліна Хміль є учнями дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Луцької міської ради.

Нагадаємо, лучанин, ветеран українсько-російської війни Павло Ковальський здобув дві нагороди на міжнародних змаганнях «Warrior Games» («Ігри Воїнів») в Орландо у штаті Флорида, США.