Поділитись:

Обстріляний знак на україно-білоруському кордоні: які версії розглядають

Середа, 15 вересня 2021, 17:18

Обстріляний прикордонний знак на білорусько-українському кордоні першими виявили прикордонники Луцького прикордонного загону. Про це вони сповістили білоруських колег. Після того Державний прикордонний комітет Республіки Білорусь зробив заяву про те, що знак обстріляли з території України.

Подробиці інциденту ІА Конкурент повідомила речниця Луцького прикордонного загону Маргарита Вершиніна.

«Пошкоджений прикордонний знак виявив наряд Луцького прикордонного загону. Було поінформовано суміжну сторону, тобто Республіку Білорусь. Також ми поінформували співробітників Національної поліції», – зазначила Маргарита Вершиніна. 

Характер пошкоджень дозволяє припустити, що застосовувалася мисливська зброя.

«Місцевість болотиста. Ознак того, що там міг здійснюватися якийсь рух осіб – немає. Знак розміщений біля меліоративного каналу, який з'єднує озера. Тому ми не можемо виключати, що пошкодження могли здійснити особи, які проходили по ньому човном», – додала речниця прикордонної служби.

За словами Маргарити Вершиніної, в ході перевірки місцевості жодних відстріляних гільз не виявили. На даний час проводиться пошук причетних до цієї події осіб. Наразі інцидент не розглядається, як спланована провокація. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 жовтня 2022
22:05
03 жовтня 2022
02 жовтня 2022
30 вересня 2022
07:50
29 вересня 2022
28 вересня 2022