Поділитись:

У Луцьку відгуляли фестиваль культури андерґраунду «Сладжівство» (фото, відео)

Неділя, 12 вересня 2021, 15:46

У Луцьку відбувся музичний мініфестиваль «Сладжівство».

Захід відбувався вчора, 11 вересня, з 16:20 до 04:20 12 вересня.

Подія привабила чималу кількість молоді. Захід відбувався на вулиці Електроапаратна, 5-в («Студія МІК»). На фестивалі було три сублокації: концертний зал, приміщення під накриттям і простір просто неба.

На заході виступило 10 виконавців із Волині та Галичини: Еруптіон, Мисливець та аґарет, ХХХ666КІНСЬКИХХХ, Словерпейн, Ґанджа прістс, Пленет біт, Новий твій, Арґос, Аппекс та Все до чаю.

На території локації діяли точки продажу «сладж-догів», вживаного одягу, плакатів та люльок. Люльки, котрі продавали на заході – це ручна робота спадкових галицьких склодувів (Візарт-Ґлесс), що вже не одне покоління займаються цією справою.

«"Вживаний одяг" – це, на ділі, повне переосмислення культури мерчу. замість десятку чорних і білих фрутілумзів, з надрукованими у друкарні статичними принтами, у нас був мерч, надрукований вручну, ліногравюрами, які попередньо намалював і вирізав Аппекс, визнаний художник, з виставками і оцим от усім. Вживаний, бо індустрія виробництва одягу – один з каталізаторів руйнування довкілля, плюс спроба зробити символіку доступнішою для зацікавлених – максимальне різномаїття видів та розмірів і вільна ціна», – розповідає про точку з продажем одягу один із організаторів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
19:30
20 вересня 2021
19 вересня 2021
18 вересня 2021
15:01
17 вересня 2021