Поділитись:

Українцю дали премію за дослідження зв'язку між ожирінням чиновників та корупцією в країні

Неділя, 12 вересня 2021, 01:27

Український вчений зі Львова отримав Ігнобелівську, або так звану Шнобелівську премію з економіки. Він довів, що чим жирніші чиновники, тим корумпованіша країна.

Про це повідомляється на сайті премії. 

Професор французької школи бізнесу Монпельє Павло Блавацький отримав Ігнобелівську премію 2021 роки за відкриття про кореляцію між рівнем ожиріння у політика і рівнем корупції в країні. Скануючи фотографії міністрів з колишніх радянських республік і використовуючи алгоритм для розрахунку індексу маси їх тіла, Блавацький виявив кореляцію між надлишковою вагою політиків і місцем країні в індексі сприйняття корупції Transparency International.

Блаватский виріс у Львові і раніше навчався в Львівському Національному університеті ім. Івана-Франка. До роботи в школі бізнесу Монпельє Блавацький викладав економіку в Школі менеджменту і управління Університету Мердока (Австралія) і працював професором експериментальної економіки в Інституті державних фінансів Університету Інсбрука (Австрія). Також працював доцентом в Інституті емпіричних досліджень економіки Цюріхського університету (Швейцарія), захистив докторську дисертацію з економіки в Карловому універсітетк в Празі і ступінь магістра з економіки в Кембриджському університеті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 жовтня 2021
21 жовтня 2021
15:32
09:25
20 жовтня 2021
17:50