Поділитись:

На BBC Global News запустили спеціальний розділ про Україну

Неділя, 05 вересня 2021, 02:34

Міністерство закордонних справ у п’ятницю, 3 вересня, запустило на каналі BBC Global News спеціальний розділ про нашу країну «Ukraine: Innovating For the Future».

Про це у Фейсбуці повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

«Такий проєкт реалізується вперше. Це кампанія, яка триватиме декілька місяців. Загальне охоплення телеканалу BBC World News в тих регіонах, які ми обрали для поширення контенту про Україну –  а це Північна Америка, Європа, Близький Схід та Південно-Східна Азія – більше 360 млн людей. Це означає, що декілька мільйонів людей в усьому світі дізнаються про Україну як сучасну, інноваційну та привабливу для туризму і бізнесу», –  написав очільник МЗС.

Він зазначив, що проєкт вийшов потужним завдяки співпраці держави та українського бізнесу: «Нас об’єднала спільна мета –  щоб у світі Україну асоціювали з технологіями та інноваціями, новими економічними можливостями та успішними інвестиціями».

За словами Кулеби, просування позитивного іміджу України –  один із шести пріоритетів Стратегії зовнішньої політики.

«Я вдячний всім українським компаніям, які підтримали цей проєкт, і запрошую нові компанії долучатися до просування іміджу нашої держави у світі. Окрім кампанії на ВВС, ми продовжуємо охоплювати нові іноземні аудиторії за допомогою офіційного сайту України –  www.ukraine.ua», –  наголосив міністр, додавши, що сайт уже відвідали користувачі з понад 180 країн.

«За пошуковим запитом «Ukraine» уже в топ-10 видачі Google у Польщі, Мексиці, Греції, Португалії, Словаччині, Латвії, Південній Кореї, Казахстані, Болгарії, Вірменії, Венесуелі, Угорщині та, що важливо, у РФ –  протидіємо дезінформаційним впливам», –  підсумував глава МЗС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 березня 2023
22 березня 2023
21 березня 2023
20 березня 2023
19 березня 2023
18 березня 2023
16 березня 2023