Поділитись:

«Мандруй Україною»: Волинь представила туристичний потенціал

Понеділок, 30 серпня 2021, 19:37

Днями у Києві відбулося відкриття Першого фестивалю «Мандруй Україною», приуроченого до 30-річчя незалежності України. Волинська область, спільно з усіма регіонами України та Автономною Республікою Крим, представила культурні, туристичні та гастрономічні особливості нашого краю.

Про це повідомляє пресслуба Волинської обласної державної адімінстрації.

«Мандруй Україною» (#МандруйУкраїною) – це перший фестиваль-ярмарок, що об’єднав усі регіони України в одному місті. На три дні Національний музей народної архітектури та побуту поблизу Пирогова перетворився на міні-Україну.

Представники Волинської облдержадміністрації та Луцької міської ради презентували на виставці народно-художніх промислів та екскурсійних маршрутів туристичні магніти Волинської області: Луцький замок; озеро Світязь, Шацьке поозер'я; стародавній Володимир; Сваловичі, Нацпарк «Прип’ять-Стохід» та комплекс історико-архітектурних пам'яток смт Олика, резиденцію Радзивилів.

Ключові маршрути передбачають не лише відвідування музеїв чи пам’яток, а й екстрим – сплави на човнах і байдарках, катання на позашляховиках. Не оминули увагою й популярний нині гастротуризм.

«Волинь має надзвичайно потужний туристичний потенціал. Ми очікуємо, що до нас приїжджатимуть з інших регіонів України. А окрім того, що і волиняни почнуть більше пізнавати свою область», – переконаний начальник відділу туризму та курортів департаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму і курортів ОДА Станіслав Ольшевський.

В свою чергу, Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко також підтримує ідею популяризації українського туризму.

«Фестиваль «Мандруй Україною» є одним із кроків на шляху до промоції українського всередині країни з фокусом на розвиток туризму», – зазначив він на відкритті фестивалю.

«Наша країна – дуже велика та багатогранна, у нас є колосальна культурна та національна спадщина, талановиті та гостинні люди, автентичність, різноманітність природи. Про це потрібно говорити та популяризувати серед потенційних туристів. Створення нової культури подорожей власною країною - наша стратегічна мета», – окреслила пріоритети Голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 жовтня 2021
12 жовтня 2021
14:13
11 жовтня 2021
07 жовтня 2021
05 жовтня 2021
04 жовтня 2021
01 жовтня 2021