Поділитись:

МОЗ розігрує комп'ютери серед шкіл, в яких вакциновані 80% колективу

Субота, 21 серпня 2021, 12:46

фото ілюстративне

В Україні стартував національний конкурс для шкіл, колективи яких вакцинуються від COVID-19.

Про це йдеться на сайті МОЗ.

Міністерство охорони здоров’я спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та магазином гаджетів та аксесуарів «Цитрус» оголошують національний конкурс «Вакциновані й відкриті». 

Школи можуть виграти цінні подарунки, якщо принаймні 80 % їхнього колективу повністю вакциновані проти COVID-19:

  • 3 суперпризи: набори з 10 комп’ютерів, 10 гарнітур та 10 роутерів для кожної школи-переможниці; 
  • 15 мініпризів: набори з 10 гарнітур і роутера для кожної школи-переможниці.

Для участі в конкурсі будь-якому представнику школи потрібно зареєструвати школу онлайн за посиланням: cutt.ly/IQNTKQ3. Анкети прийматимуться до 23:59 29 вересня. Церемонія визначення, оголошення результатів конкурсу відбудеться 3 жовтня 2021 і буде приурочена до Дня вчителя.

«В Україні очікується поширення штаму «Дельта» й зростання захворюваності на COVID-19. В областях, які перейдуть до жовтого, помаранчевого або червоного рівнів епідемічної безпеки, відкритися та працювати у звичайному режимі зможуть лише ті освітні заклади, в яких мінімум 80% персоналу будуть повністю вакциновані», — наголошує Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Вакцинація освітян від COVID-19 почалася у квітні серед тих, хто був залучений до проведення ЗНО-2021, а у травні — всіх охочих працівників сфери освіти. Наразі лише 35 % освітян отримали перше щеплення від COVID-19. Це означає, що більшість шкіл та інших закладів освіти будуть змушені закритися з початком нової хвилі пандемії. 

Для того, щоб заохотити освітян вакцинуватися та захистити себе від COVID-19, стартує конкурс не просто для вакцинованих осіб, а для цілих колективів. 

Усі учасники конкурсу отримають сертифікати про участь, а також гарантовані призи за публікацію про конкурс у своїх соціальних мережах під хештегами #ВакцинованіВідкриті. 

Детальні умови участі та реєстрація в конкурсі за посиланням: cutt.ly/IQNTKQ3.

Нагадаємо: школи та інші навчальні заклади в Україні зможуть працювати навіть у разі потрапляння регіону у «червону» зону карантину. Але для цього 80% працівників закладу мають бути вакциновані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 жовтня 2021
16 жовтня 2021
14 жовтня 2021
13 жовтня 2021