Поділитись:

Суд покарав волинянина, який не платив аліменти

Понеділок, 09 серпня 2021, 18:21

За ухилення від сплати аліментів на дітей волинянин відпрацює на громадських роботах сотню годин.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Волинської області.

33-річний житель села Заболоття, що на Ратнівщині, з грудня 2019 року заборгував на утримання своїх дітей – 8-річної доньки та 5-річного сина – понад 37 тисяч гривень.

Прокурори Ратнівського відділу Ковельської окружної прокуратури підтримали публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про злісне ухилення волинянином від сплати аліментів на утримання двох дітей (ч. 1 ст. 164 КК України).

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні цього кримінального проступку та призначив йому покарання у виді 100 годин громадських робіт. Зауважимо, що від обов’язку сплатити кошти на утримання дітей це чоловіка не звільняє.

Довідково:

Згідно із санкцією ст. 164 Кримінального кодексу України, злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів) карається громадськими роботами на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арештом на строк до трьох місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Те саме діяння, вчинене особою, раніше судимою за такий злочин, - карається громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до трьох років.

Нагадаємо, ковельчанина, який не платив аліменти, суд відправив під арешт на два місяці. 34-річний житель Ковеля з листопада 2019 року не заплатив на утримання доньки жодної копійки. Ковельський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у злісному ухиленні від сплати аліментів (ч. 1 ст. 164 КК України) і призначив покарання: два місяці арешту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 жовтня 2021
13 жовтня 2021
12 жовтня 2021
11 жовтня 2021
16:39