Майже 300 кілограмів улову: лучани перемогли у турнірі рибалок (фото)

Понеділок, 09 серпня 2021, 14:02

На Волині відбувся третій чемпіонат зі спортивної риболовлі Ukrainian Carp League. Запекла боротьба за призові місця точилася в усіх трьох лігах. Четвертий етап змагань у цьому році запланований на кінець вересня – початок жовтня.

Про спортивні пристрасті на риболовлі ІА Конкурент розповів організатор змагань Василь Трофимчук.

Як зазначив Василь Трофимчук, змагання проводяться вже третій рік поспіль, однак, цього року вперше сягнули таких масштабів і тривають в чотири етапи. Днями завершився третій етап змагань, який відзначився запеклим протистоянням між учасниками. Четвертий, фінальний етап, пройде в кінці вересня – на початку жовтня.

Трофейне озеро «Кричевичі», де відбувався чемпіонат, розділили на три зони, які відповідали зареєстрованим на змаганнях лігам. У вищій лізі змагалися спортсмени з великим досвідом, у першій лізі – рибалки середнього рівня, і в другій лізі зійшлися початківці, які ще не мали особливих успіхів у риболовлі. Змагання тривали три доби.

Зона кожної ліги, відповідно, була поділена на дві півзони, у кожній з яких визначалися по три переможці – пояснює турнірну систему Василь Трофимчук. Далі команди-переможці у своїх півзонах ділили перше та друге місце у лізі, а третє місце, відповідно, посідала краща з команд, яка посіла друге місце у своїй півзоні.

Отож, у лізі початківців третє місце посіла команда РК «Червоноградський карп», яка виловила 26 рибин загальною вагою 140,22 кілограми. Друге місце здобула львівська команда ParaBolik, з результатом 11 рибин загальною вагою 51,74 кілограми. А перемогу здобула команда Crazy fish з Луцька. Лучани виловили 24 рибини загальною вагою 182,02 кілограма.

ІІІ місце - Друга лігаІІІ місце - Друга ліга

ІІ місце - Друга лігаІІ місце - Друга ліга

І місце - Друга лігаІ місце - Друга ліга

У першій лізі третю сходинку посіла команда із Вінниці. VoLeN Carp  виловила 8 рибин, які заважили 68,44 кілограма. Команда CharStudio з міста Лева зайняла друге місце з результатом 23 рибини загальною вагою 80,28 кілограма. А переможцями стали гості із Шепетівки. Їхня команда під назвою Green Carp виловила 28 карпів, які в сумі заважили 144,72 кілограми.

Нагородження переможців Першої лігиНагородження переможців Першої ліги

«Найбільш захопливою була боротьба у вищій лізі, адже всі команди були однаково сильними й  інтрига трималася до останнього»,  – ділиться враженнями Василь Трофимчук.

Загалом у вищій лізі змагалися вісім команд: чотири – з Луцька, три – з Ковеля та одна зі Львову. Всі призові місяця посіли лучани. Команда VCC Naparniki виловила 36 рибин вагою 217,76 кілограма та посіла третє місце на турнірі. Другу сходинку завоювала команда TORNADO, яка впіймала на дві рибини менше, однак, загальна їх вага виявилася дещо більшою – 226,1 кілограма. А перемогу у вищій лізі здобула команда VCC Carp Pro, яка істотно відірвалася від решти, зловивши 47 карпів загальною вагою 274,88 кілограма.

Нагородження переможців вищої лігиНагородження переможців вищої ліги

«Бувало й таке, що команди ловили вугрів, але вони не зараховувалися», – розповідає Василь Трофимчук та додає, що всю виловлену рибу після зважування відпустили.

До слова, найбільша рибина, яку виловили за час змагань, заважила 18,3 кілограма. Її вивудила ковельська команда Carp Drive, за що отримала окрему нагороду.