Олімпіада-2020: каратистка Терлюга здобула третє «срібло» для України

Четвер, 05 серпня 2021, 15:23

Українська каратистка Анжеліка Терлюга виборола срібну медаль Олімпіади в Токіо.

Про це повідомляє Українська правда.

У фінальному поєдинку Олімпійських ігор у карате (куміте) у ваговій категорії до 55 кг Анжеліка Терлюга поступилася болгарці Івет Горановій.

Під час поєдинку Анжеліка травмувала ногу, медики її "заморожували".

Це третя срібна медаль в активі олімпійської збірної України.

Нагадаємо: на Олімпіаді в Токіо українка Людмила Лузан здобула "бронзу" у веслуванні на байдарках і каное. Людмила Лузан фінішувала третьою у дисципліні каное-одиночка на 200-метровій дистанції з результатом 47.034 секунди, обійшовши на 0.08 секунди польську спортсменку і чинну чемпіонку Європи Дороту Боровську.

Окрім того, український дует Марта Федіна та Анастасія Савчук вибороли бронзові олімпійські нагороди в артистичному (синхронному) плаванні.

А у фіналі дисципліни греко-римська боротьба (до 87 кг) українець Жан Беленюк виборов перше "золото" для української збірної.