Поділитись:

"Укрзалізниця" почала електрифікацію ділянки Ковель – Ізов – Держкордон (фото)

Понеділок, 02 серпня 2021, 22:27

Акціонерне товариство "Укрзалізниця" почало активну фазу реалізації проєкту програми "Велике будівництво" – електрифікації ділянки залізничного шляху Ковель – Ізов – Держкордон.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

"Ділянка Ковель – Ізов – Держкордон важлива для розвитку залізничних перевезень у напрямку країн Європейського Союзу. Електрифікація цього маршруту закладе міцний камінь у фундамент збільшення європейського транзитного вантажопотоку і розвиток економіки нашої держави", – заявив в. о. очільника УЗ Іван Юрик.

У компанії відзначають, що завдяки реалізації цього проекту, стане можливим збільшення ваги вантажних поїздів на ділянці, підвищення його пропускної здатності та скорочення термінів доставки вантажів. Крім того, введення електротяги на цій ділянці дасть змогу звільнити 10 магістральних тепловозів, що зменшить викиди продуктів згоряння до атмосфери (близько 12 тис.тонн/рік) і на 136,4 млн грн на рік зменшити експлуатаційні витрати.

Комплекс робіт з електрифікації напрямку Ковель – Ізов – Держкордон залізничники розпочали з встановлення опор контактної мережі на станції Устилуг, модернізації рейкових ланцюгів, прокладання кабельних мереж на станції Люблінець-Волинський.

Зазначається, що перша фаза робіт передбачає реконструкцію контактної мережі, обладнання стрілочних переводів системами електрообігріву, модернізацію освітлення станційних горловин та залізничних переїздів, прокладання кабельних мереж та зв'язку, реконструкцію пристроїв переїзної сигналізації, оповіщення та технологічного зв'язку, монтаж світлофорів, панелей живлення, захисного заземлення, заміну батарейних шаф тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 вересня 2021
13 вересня 2021
12 вересня 2021
10 вересня 2021
08 вересня 2021
07 вересня 2021
03 вересня 2021
02 вересня 2021
01 вересня 2021