Плавець ​​Михайло Романчук виборов для України перше «срібло» на Олімпіаді

Неділя, 01 серпня 2021, 10:45

На Олімпіаді-2020 в Токіо у фіналі запливу чоловіків на 1500 метрів вільним стилем срібну медаль здобув українець Михайло Романчук, поступившись американському плавцю.

Про це пише Українська правда.

У фіналі олімпійських змагань взяли участь двоє українських плавців – Михайло Романчук і Сергій Фролов.

"Золото" виграв американець Роберт Фінке, срібну медаль здобув Михайло Романчук, а "бронзу" завоював Флоріан Веллброк з Німеччини.

Фінке прийшов до фінішу з результатом за часом 14:39:65, Романчук – 14:40:66. Веллброк проплив дистанцію за 14:40:91.

Другий український спортсмен Фролов фінішував 8-м.

Для України це перша срібна медаль на Олімпіаді-2020. До цього українські спортсмени здобули п'ять бронзових нагород.

Нагадаємо: 27 липня український плавець Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд на дистанції 800 метрів вільним стилем. Окрім цього, Михайло Романчук став бронзовим призером на дистанції 800 метрів. Він фінішував з часом 7 хвилин 42.33 секунди.

А перша ракетка України Еліна Світоліна змогла вибороти бронзову медаль Олімпійських Ігор у Токіо.