Поділитись:

Ремонт дороги Доманове – Ковель: ще 7 кілометрів з першим шаром асфальту (фото)

П'ятниця, 30 липня 2021, 11:18

На Волині ремонтують автошлях М-19 Доманове (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) по обидві сторони від міста Ковеля. На сьогодні на відтинку Доманове – Ковель ремонтні роботи на різних етапах проходять на чотирьох ділянках протяжністю загалом 30 км, ще 24 км оновлюється на трьох відрізках за маршрутом від Ковеля до Луцька.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.

Одна з ділянок, що цьогоріч відновлюється, розпочинається у селі Гірники і пролягає на 7 кілометрів у напрямку українсько-білоруського кордону.

Ремонтні роботи, що стартували наприкінці червня, проводились в режимі 24/7. На сьогодні влаштовано перші два шари нового дорожнього одягу – основа з обробленої цементом щебенево-піщаної суміші та перший шар асфальту.

Наразі дорожники працюють над ремонтом розташованого на цій ділянці мосту. Попереду – роботи з укладання верхнього шару асфальту, облаштування узбіч, забезпечення безпеки руху.

Дорожники укладають перші два шари нового дорожнього одягу і на сусідній понад 7-кілометровій ділянці, що пролягає до КПП «Доманове» – «Мокрани».

Тож незабаром з новеньким асфальтом буде вже понад 14 км автошляху М-19 на ділянці Доманове – Гірники.

Виконавець ремонтних робіт – ТОВ «ПБС».

Амбітний план 2021 року – відновити капітальним та поточним середнім ремонтом понад 57 км автодороги М-19 в межах Волині. На ремонт ще 68 км виготовляємо проєктно-кошторисну документацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 вересня 2021
11:00
23 вересня 2021
20:00
22 вересня 2021