Поділитись:

У Луцьку комісія оглянула аварійний будинок, де досі живе дев'ять сімей

Четвер, 29 липня 2021, 22:36

Комісія міської ради оглянула будинок на П’ятницькій гірці, 1 у Луцьку. Мешканці стверджують, що споруда "аварійна" і живуть зі страхом, аби стіни їхньої домівки одного дня не завалились.

Про це йдеться у сюжеті "Суспільного".

Тут живе дев'ять сімей, серед них і Тетяна Прохоренко. Жінка каже, що споруда "аварійна" і вона боїться, аби дім не завалився.

Лучанка Тетяна Прохоренко каже, що мешкає в будинку на П’ятницькій гірці, 1 протягом 4-х десятиліть. Колись у цей дім, як у тимчасове житло, заселяли її свекруху. Від того часу родина чекає нового помешкання. Жінка викликала комісію, яка має обстежити будівлю.

Зі слів жінки, вона має висновки незалежних експертів про те, що будинок – аварійний. Каже, що добивається і від міської влади надати висновок про його аварійність. З 1903 року будинок, без фундаменту, як на лижах він з’їжджає, на схилі гори, — каже Тетяна Прохоренко.

Оглянути стан будівлі прийшли працівники Луцької міської ради. Комісія, до якої ввійшли представники департаменту житлово-комунального господарства і управління капітального будівництва, оглянули будинок ззовні та всередині. Голова комісії Леонід Карабан побачене прокоментував так: "Будинок є в ветхому стані, не аварійний, на мою думку. Ознайомлюся ще з висновком приватного експерта".

Остаточний висновок щодо будинку комісія підготує протягом місяця, каже Леонід Карабан.

Мешканцям потрібно створити ОСББ й оформити документи на землю, каже адвокат Олег Огородник, тоді вони будуть цікавими для інвестора, який допоможе розв'язати квартирне питання. З його слів, якщо будинок завалиться, сім'ї розселять у гуртожитки, а земельна ділянка відійде в управління до міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 вересня 2021
27 вересня 2021
26 вересня 2021
15:45
24 вересня 2021
16:38
10:07