Поділитись:

У центрі Луцька обдирають фасад гімназії (фото, відео)

Четвер, 29 липня 2021, 19:00

У Луцьку, як і обіцяли, розпочали ремонт фасаду гімназії № 4 імені Модеста Левицького, яка розташована на центральному проспекті міста.

Роботи виконують паралельно з реставрацією проспекту Волі, повідомили ІА «Конкурент» очевидці.

У четвер, 28 липня, працівники ремонтних бригад збивали стару, ще радянських часів, облицювальну плитку з фасаду гімназії. Вікна навчального закладу про всяк випадок прикрили листами ДСП.

Роботи з оновлення фасаду гімназії ведуть паралельно з дорожними робітниками, які почали облаштовувати поруч тротуари.

Нагадаємо, нещодавно архітектори візуалізували, як виглядатиме оновлений фасад гімназії № 4 імені Модеста Левицького. Фотографіями поділився на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Ігор Поліщук.

Мер повідомив, що незабаром почнуться ремонтні роботи фасаду гімназії № 4 імені Модеста Левицького, яка розташована на центральному проспекті міста. Він зауважив, що візуалізацію оновленого фасаду навчального закладу розробили архітектори, які беруть участь у реконструкції проспекту Волі.

«В коментарях діліться своїми враженнями від зовнішнього вигляду», – закликав Ігор Поліщук.

Загалом відгуки під постом були схвальні, але значна кількість лучан зауважила, що напис School на фасаді українського навчального закладу є недоречним. Мовляв, тільки-но позбулися написів російською, як усюди почали «тулити» написи англійською. Коментатори зійшлися на думці, що написи на державних і комунальних установах мають бути виключно державною мовою.

Тим часом голова фракції Громадянський Рух «СВІДОМІ» у Луцькраді Тарас Шкітер звернувся до керівництва міської ради з пропозицією відремонтувати фасад однієї з найстаріших шкіл міста.

Зі слів Тараса Шкітера, він зустрівся із директором Луцького НВК № 7 із природничим спрямуванням Нілою Карюк, яка розповіла, що ліцей давно потребує ремонту, особливо його фасад. 

Це одна із найстаріших загальноосвітніх шкіл міста, яка заснована ще у 1946 році. І виглядає вона, на жаль, на свій вік", – зауважив депутат.

Фасад навчального закладу викладений ще радянською плиткою, яка у багатьох місцях відвалюється, що потенційно небезпечно для учнів, вчителів, батьків та персоналу школи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 вересня 2021
27 вересня 2021
24 вересня 2021
23 вересня 2021
16:17