Поділитись:

У центрі Луцька – сапери, медики й пожежники: що сталося (фото)

Четвер, 15 липня 2021, 16:02
У центрі Луцька – сапери, медики й пожежники: що сталося (фото)

У центрі Луцька провели антитерористичні навчання Служби безпеки України. 

Навколо будівлі Головного управління Нацполіції на Волині зібралися поліцейські, медики, вибухотехніки і рятувальники. Вони відпрацьовували один із навчальних сценаріїв для українських силовиків. 

За легендою, затримали одного з диверсантів, який приїхав підривати авторитет органів державної влади. Спецслужбовці знайшли якусь записку, знешкодили гранату біля будівлі ГУНП. Працівників будівлі евакуювали.

Вся операція тривала орієнтовно 10 хвилин. Весь цей час рух на перехресті вулиці Винниченка та проспекту Волі був заблокований. 

Станом на 16:00 проїзд вільний. 

У центрі Луцька – сапери, медики й пожежники: що сталося (фото)У центрі Луцька – сапери, медики й пожежники: що сталося (фото)У центрі Луцька – сапери, медики й пожежники: що сталося (фото)У центрі Луцька – сапери, медики й пожежники: що сталося (фото)У центрі Луцька – сапери, медики й пожежники: що сталося (фото)У центрі Луцька – сапери, медики й пожежники: що сталося (фото)У центрі Луцька – сапери, медики й пожежники: що сталося (фото)У центрі Луцька – сапери, медики й пожежники: що сталося (фото)У центрі Луцька – сапери, медики й пожежники: що сталося (фото)У центрі Луцька – сапери, медики й пожежники: що сталося (фото)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів