Поділитись:

Інституційний аудит: за пів року на Волині перевірили сім шкіл

П'ятниця, 16 липня 2021, 08:17

Упродовж першого півріччя 2021 року на Волині провели сім інституційних аудитів у школах.

Про це повідомляє управління Державної служби якості освіти у Волинській області.

Система освіти України змінюється, застосовуються й впроваджуються нові інформаційні технології, освітні платформи та інструменти для навчання
онлайн. Своєю чергою, це вимагає і сучасного підходу та інструменту оцінювання якості освіти, яким є інституційний аудит. 

Інституційний аудит – це зовнішнє незалежне оцінювання діяльності школи, що базується на ґрунтовному вивченні освітніх і управлінських процесів, яке  здійснюють Державна служба якості освіти України та її територіальні органи.

Як він відбувається, яку роль у ньому відіграють учні, батьки, вчителі, що вивчають та оцінюють експерти – дивіться у відеоролику, який є частиною інформаційної кампанії Державної служби якості освіти України про систему забезпечення якості освіти в українських школах, створеної в межах ініціативи «Система забезпечення якості освіти» проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

«Результативний діалог, побудований на партнерських стосунках, в центрі уваги якого дитина, задля якої маємо зробити школи якісними – це і є сутність інституційного аудиту», – зазначають фахівці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
16:00
02 серпня 2021
30 липня 2021
29 липня 2021
11:45
28 липня 2021
20:00