Поділитись:

Кавуни за 300, полуниця – 60: які ціни на луцькому ринку та у супермаркетах (відео)

Четвер, 10 червня 2021, 09:00

Літо –  це пора легкості, яскравих емоцій, ну й, звісно, солодких фруктів та ягід. А лучани, для яких ціни на перші літні ягоди «не кусаються», уже давно купують полуницю та черешню. Традиційно, як і щороку, з кожним тижнем ціни на них падають. Подекуди на ринках та прилавках супермаркетів починають з’являтися й кавуни.

Які ціни на сьогодні, дізнавалися журналісти ІА "Конкурент". 

У пані Наталії чи не найнижча ціна на полуницю на всьому Центральному ринку міста. За кілограм ягоди вона просить 64,99 грн.Полуниця більшого розміру – на 5 гривень дорожча. Розповідає, що привезли ягоди із Закарпаття. Переконує, що полуниця – смачна і солодка.

Волинську та закарпатську ягоду продають на ринку в середньому від 70 до 75 грн. Щоправда, можна купити й за 60, але полуниця за такі гроші – темного кольору й має не надто привабливий вигляд. Якщо ягода велика, за неї просять 80 грн. 100 грн – маскимальна ціна на сьогодні, за якою можна купити полуницю на ринку.

Проте пані Валентина вибирає найдрібнішу ягоду, за 70 грн . Каже, що у такій менше нітратів.

Можна придбати й ранню домашню. Продавчиня розповідає, що її полуниця привезена із села Буків та вирощена на власному городі. За кілограм вона просить 80 грн. Ягода меншого розміру коштує 70 грн.

 

Локацій, де на ринку продають черешню, –  значно менше. Дрібна й не дуже стигла ягода вартує 50 грн за кілограм. Велика насиченого червоного кольору – дорожча рівно вдвічі.

А от місце, де можна купити кавуни, вдалося знайти лише одне. Продавець розповідає, що сьогодні їх привезли з Туреччини по 35 грн за кілограм. Проте вага одного може сягати до 8 кілограмів, тому дешевше, як за три сотні гривень купити кавун точно ще не можна.

«Усі кавуни привезені з Туреччини. І то не правда, що будуть казати, що вони херсонські. Херсонських ще немає. Влітку ці кавуни вартуватимуть приблизно 100 гривень за один", –  розповідає продавець.

Купити кавун – поки дороге задоволення.  Проте люди купують. Буває, що просять привезти й взимку. Тоді чоловік замовляє їх в Бразилії. Маленький кавун вартуватиме також не менше 300 грн. Проте у супермаркеті  вдвічі дорожче – майже шість сотень.

«Вже сьогодні кавуни смачні. Багато не везу, щоб розкупили. Шкірка, до речі, в них тонесенька», –  каже продавець.

Варто зазначити, що у супермаркеті «Сільпо» у центрі міста ми не знайшли полуниці, черешень та кавунів. А у «Сільпо» біля ТЦ «Промінь» кавуни дешевші, ніж на ринку на 5 грн. Четвертинку тут можна придбати приблизно за 85 грн. А от полуниці ще кілька днів тут було багато. Вартувала вона 124 грн за кілограм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 червня 2021
18 червня 2021
16:00
13:57
12:00
10:45
17 червня 2021
17:40