Поділитись:

У Луцьку відбудеться міжнародний мистецький фестиваль для людей з інвалідністю

П'ятниця, 04 червня 2021, 07:44

Сьогодні, 4 червня, у Луцьку стартує Міжнародний мистецький фестиваль для людей з інвалідністю «Барви творчості», який триватиме упродовж трьох днів.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Учасники фестивалю - люди з інвалідністю, які займаються творчістю в різних жанрах (поезія, вокал, інструментальне виконання, оригінальні жанри, хореографія), інклюзивні колективи з різних регіонів України, а також з Республіки Польща.

"Фестиваль є унікальним, оскільки учасники матимуть можливість представити своє рідне місто, розказати його історію і цікаві факти, ознайомитися з історіями інших міст України, та країн зарубіжжя. Тематична спрямованість всіх фестивальних заходів, у тому числі номерів учасників: «Барви творчості мого міста»", - йдеться у повідомленні.

Організатори фестивалю громадська організація «Батьків дітей з синдром Дауна та іншими порушеннями розвитку» та управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради. Проєкт став переможцем конкурсу Бюджету участі Луцької міської територіальної громади.

Концертний день фестивалю відбудеться 5 червня  об 11 годині у Палаці культури міста Луцька, що знаходиться за адресою вул. Богдана Хмельницького, 1.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 липня 2021
29 липня 2021
19:30
19:00
27 липня 2021
26 липня 2021
25 липня 2021
20:30