У Луцьку жінку, яка порушила самоізоляцію, оштрафували на 25 тисяч гривень
Середа, 02 червня 2021, 12:54
фото ілюстративне
Лучанку, яка мала позитивний тест на COVID-19 і залишила місце обсервації, оштрафували на 25 500 гривень.
Таке рішення Луцького міськрайонного суду.
Жінка 10 березня, маючи позитивний тест на коронавірус, покинула місце самоізоляції в Луцьку.
На судове засідання вона не з'явилася, відтак суд розглядав справу без неї.
У результаті суд призначив їй штраф у розмірі 1 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 25 500 грн. До того ж з лучанки стягнуть 454 грн судового збору.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Повідомили, яке покарання отримав Тищенко за вечірку під час локдауну
- Цифра дня: скількох порушників карантину зловили волинські патрульні з початку пандемії
- У Луцьку патрульні зупинили переповнений автобус: пасажири збунтували, двох затримали (відео)