Поділитись:

У Луцьку найкращим учням вручили іменні стипендії (фото)

П'ятниця, 21 травня 2021, 17:22

Найкращим учням Луцька вручили іменні стипендії Луцької міської ради.

Про це у фейсбуці повідомила депутатка Луцькради, представниця Громадянського Руху «СВІДОМІ» Алла Надточій.

21 травня у Палаці учнівської молоді в Луцьку відбулася урочиста церемонія. Загалом стипендії призначили у 22 номінаціях.

Депутатка від фракції Громадянський Рух «СВІДОМІ» Алла Надточій

«Рада, що в нашій громаді є такі талановиті та розумні діти», – написала Алла Надточій, яка була присутня на урочистостях.

Список вундеркіндів-номінантів, які отримали нагороди:

  • Колядинська Анна Вікторівна, ЗЗСО №11, 10-Б (історія та краєзнавство);
  • Косенко Анастасія Сергіївна, ЗЗСО №14, 6 (10-Б) (українська мова);
  • Бартощук Вікторія Юріївна, ЗЗСО №14, 5 (9-А) (іноземна мова);
  • Домбровська Анна Сергіївна, ЗЗСО №26, 10-П (літературознавство та поезія);
  • Майко Денис Ростиславович, ЗЗСО №9, 9-М (математика);
  • Степанов Володимир Петрович, ЗЗСО №26, 10-І (фізика);
  • Сюта Ілля Володимирович, ЦНТТУМ ЗЗСО №9 (конструювання, винахідництво та технічна творчість);
  • Стефанишина Ольга Олегівна, ПУМ (вокал);
  • Романюк Дарія Андріївна, ЗЗСО №14, 5 (9-В) (володіння музичним інструментом);
  • Степанюк Яна Ігорівна, ЗЗСО №11, 7-Б (образотворче мистецтво);
  • Ланцева Катерина Володимирівна, ЗЗСО №9, 9-П (географія);
  • Свистюла Максим Сергійович, ЗЗСО №14, 6 (10-А) (біологія);
  • Лопоха Ольга Василівна, ЗЗСО №9, 9-А (хімія);
  • Антоник Марк Іванович, КДЮСШ №1 (фізична культура та спорт);
  • Мазурак Софія Олександрівна, ЗЗСО №26, 10-П (правознавство);
  • Махновець Богдан Олександрович, ЗЗСО №25, 8-Б (інформатика та інформаційні технології);
  • Півнюк Христина Вікторівна, ЗЗСО №4, 10-А (учнівське самоврядування);
  • Ярош Соломія Ярославівна, ЗЗСО №27, 5-Б (театральне мистецтво);
  • Лелик Олександра Ярославівна, ПУМ (хореографічне мистецтво);
  • Герасимчук Христина Олегівна, ЗЗСО №18, 9-В (народознавство та фольклорне мистецтво);
  • Вірун Юлія Олександрівна, ЗЗСО №14, 6 (10-А (журналістика);
  • Обідіна Ілона Максимівна, ЗЗСО №26, 8-Д (декоративно-ужиткове мистецтво).

Нагадаємо: 12 травня відбулося засідання конкурсної комісії з відбору переможців у складі депутатів Луцької міськради, заступниці міського голови, начальниці управління освіти та директорів освітніх комунальних закладів, на якому затвердили список учнів, які отримають матеріальну відзнаку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 вересня 2021
15 вересня 2021
14 вересня 2021
09 вересня 2021
20:15
08 вересня 2021
07 вересня 2021
18:00