Поділитись:

У Луцьку підробляли горілку відомих брендів (фото)

П'ятниця, 14 травня 2021, 11:10
У Луцьку підробляли горілку відомих брендів (фото)

Податкова міліція у Луцьку припинила незаконне виготовлення алкогольних напоїв.

Про це повідомили на сторінці ДФС на Волині. 

Так, в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст. 199, 204 Кримінального кодексу України, встановлено, що житель міста Луцька здійснював виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв під виглядом відомих торгових марок. Він обладнав підпільний алкоцех у приміщенні власного помешкання, де змішував, фільтрував та розливав «кустарним» способом фальсифікат у тару. Далі продукція проходила етапи «коркування» та оклеювання підробленими марками акцизного податку.

Одночасно правоохоронці проведено огляд гаражного приміщення, де виявили місце зберігання сировини, зокрема рідини з характерним запахом спирту та фурнітури для розливу горілчаних виробів (картонні короби з написом «Пшенична» та тару типу «Bag in box»).

У Луцьку підробляли горілку відомих брендів (фото)У Луцьку підробляли горілку відомих брендів (фото)

У ході проведення заходів податкова міліція вилучила понад 300 літрів рідини з характерним запахом спирту, майже 50 літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв та значну кількість марок акцизного податку з явними ознаками підробки.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії та вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

В ГУ ДФС у Волинській області вкотре наголошують, що триває проведення операції «Спирт», в ході якої співробітники податкової міліції в посиленому режимі відпрацьовують ринок підакцизу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів