Поділитись:

На Великдень Онуфрій кидав освячені яйця у парафіян (відео)

Вівторок, 04 травня 2021, 15:10

Очільник Української православної церкви так званого Московського патріархату в Україні митрополит в Києві Онуфрій на Великдень кидав яйця в прихожан, які були на богослужінні.

Такий вчинок Онуфрія поширили офіційна сторінка єпархії УПЦ (МП) у фейсбуці, – пише РадіоТрек.

На відео видно, як Онуфрій бере із кошика яйця і кидає ними в парафіян, які стоять на богослужінні й одночасно намагаються зловити яйця. Багато із кинутих Онуфрієм яєць впало на підлогу.

В коментарях під дописом люди висловили своє обурення таким вчинком Онуфрія:

Що неможливо було роздати в руки людям кидають як собакам жах, і то собакам підходять і накладають у посуд Господи прости нас грішників.

І це ж Онуфрій, який це ж священне все, і як так можна я в перше таке бачу, – написала Галина Євдокимова.

…такого приниження прихожан, я ще не бачила. Нагадує ситуацію коли в Росії млинці совковою лопатою роздавали, – написала Русіта Назарчук.

Як розповів Духовному Фронту України релігійний аналітик Володимир Мельник, традиція розкидувати яйця на Великдень походить від Московського патріархату і масового поширення вона набула після обкидання яйцями єрархом УПЦ "МП" Кирилом (Павловим) у кінці 90-х.

Він також був здивований побаченим відео з Онуфрієм і пояснив, що навіть в УПЦ "МП" намагались розкидувати яйця по одному, а не всі разом:

"Вперше бачу, щоби розкидали, як сміття. Все ж більше намагаються, щоби напевно не впало на підлогу, а тут, наче сміття чи посів чогось", – прокоментував він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 травня 2021
02 травня 2021
09:00
01 травня 2021
30 квітня 2021
08:30
29 квітня 2021