Поділитись:

У Луцьку створюють мурал з портретом Гулака-Артемовського та ілюстрацією його опери

Субота, 01 травня 2021, 16:30

У Луцьку на фасаді багатоповерхівки створюють портрет композитора Гулака-Артемовського з ілюстрацією до його опери "Запорожець за Дунаєм", — розповів Суспільному автор ідеї, художник Володимир Ісаков.

Висота мурала – 28 метрів, ширина – 7. Художник Володимир Ісаков на його створення використав 100 літрів фарби. Купували її за гроші благодійника.

На фасаді багатоповерхівки, що на вулиці Гулака-Артемовського 15, а – портрет українського композитора і мотиви його твору "Запорожець за Дунаєм". Автор ідеї, художник Володимир Ісаков створювати мурал почав торік у грудні.

Чоловік каже, що тепер усі жителі будинку знають, хто такий Гулак-Артемовський та на якій вони вулиці живуть. Художник ескіз придумав сам, показав жителям, вони погодили.

В.о. голови ОСББ "Гулака Артемовського, 15", а — Петро Назаренко заселився у цей будинок три роки тому. Багатоповерхівка, каже, була занедбаною. Будинок утеплили і вирішили прикрасити муралом.

Роботу автор планує завершити до кінця наступного тижня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Нагадаємо, луцькі мурали стали туристичними об'єктами. Наприкінці вересня їх показали туристам вперше. під час екскурсії "Луцький Street Art!". Лучани та гості обласного центру побачили 25 муралів у центральній частині міста.

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 травня 2021
16:16
14:00
09:32