Поділитись:

В Україні хочуть створити Єдиний туристичний реєстр

П'ятниця, 30 квітня 2021, 03:54

В Україні хочуть створити Єдиний туристичний реєстр. Пропонують розмежовувати поняття "відвідувач", "турист", "екскурсант". 

Верховна Рада схвалила за основу відповідний законопроект №4162.Документ підтримав 261 парламентарій, - інформує "Главком".

Пропонується створити державну електронну інформаційну систему з відомостями про усіх суб’єктів туристичної діяльності та інші відомості щодо організації туристичної діяльності – Єдиний туристичний реєстр.

Право на здійснення туристичної діяльності суб’єкт господарювання буде набувати, подавши до Державного агентства розвитку туризму повідомлення про початок такої діяльності.

Документ пропонує замінити ліцензування туроператорської діяльності на внесення відомостей про суб’єкта турдіяльності до Єдиного туристичного реєстру.

Також пропонується утворення у складі місцевих бюджетів місцевих фондів розвитку туризму. Їх наповнення планують здійснювати за рахунок:

  • туристичного збору, який є місцевим збором;
  • грошових стягнень за порушення вимог законодавства в сфері туризму;
  • цільових та інших добровільних внесків підприємств, установ, організацій та громадян.
  • Кошти місцевих фондів розвитку туризму можуть використовуватися виключно для реалізації пріоритетів країни в галузі туризму відповідно до затверджених місцевих програм розвитку туризму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 травня 2021
05 травня 2021
04 травня 2021
03 травня 2021
02 травня 2021
01 травня 2021
30 квітня 2021